Dažnai užduodami klausimai

Payments

Kiek kalorijų yra traškučiuose?

Prie kiekvieno produkto aprašymo galite rasti iš ko jis yra pagamintas ir kiek  jame yra kalorijų.

 

Kokia yra traškučių maistinė vertė?

Kiekvienos rūšies traškučių, skiriasi maistinė vertė. prie kiekvieno produkto aprašymo galima rasti informaciją apie maistinę vertę.

 

Ar jūsų produktai tinka vaikams?

Taip mūsų produktas tinka įvairaus amžiaus žmonėms - tiek mažiems ir jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms.

 

Ar šis produktas tinka žmonėms, besilaikantiems dietų?

Taip, galima vartoti traškučius ir laikantis dietų, visa maistinė vertė ir kalorijos yra pateiktos aprašyme prie kiekvieno produkto.

Juos galite įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose: Maxima, Rimi, Norfa, IKI, Aibė, Sanitex arba internetu: lastmile.lt ir barbora.lt.

Traškučiai Taler yra pagaminti iš aukščiausios rūšies kvietinių miltų su rapsų aliejumi ir tikrais produktais tokiais kaip – pelėsinis sūris, džiovinti bananai, žemės riešutai, vytinta jautiena, kokoso drožlės. Traškučiai yra nekepti aliejuje! Gaminant traškučius nenaudojame skonio ir kvapo stipriklių.

Vegetarai gali vartoti visus Taler traškučius, išskyrus traškučius Taler su vytinta jautiena.

Veganams netinka - traškučiai Taler su sūriu,  traškučiai Taler su kokosais, sausainiai Prancūziški pyragėliai”.

Taip, Turime - tai traškučiai Taler su Provanso žolelėmis, be glitimo.

Bendras traškučių galiojimo laikas nepažeistoje pakuotėje yra 12 mėn. Laikymo sąlygos:laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius pakuotę, rekomenduojame suvartoti traškučius per 24 valandas.

Traškučiai yra gaminami Kaune, Raudondavario pl. 96.

Kiekvienos rūšies traškučių, skiriasi sudedamosios dalys. Kadangi yra daug traškučių rūšių, prie kiekvieno produkto aprašymo galima rasti informaciją apie sudėtines dalis ir inforamaciją apie maistinę vertę bei kalorijų kiekį.

Kiekvienos rūšies traškučių aprašyme yra išvardinti alergenai.

Dažniausiai mūsų traškučiai valgomi kaip užkandis. O populiariausias būdas - juos valgyti su įvairiausiomis užtepėlėmis. Taip pat, tinka su sriubomis. salotomis, riešutų ar kitais saldžiais kremais.